REKLAMA / ADSENSE

BTL

BTL Agencja reklamowa Wrocław full service - Studio Mak z o.o z Wrocławia. Kreacja, strategie, produkcja, studio graficzne. Najwięksi klienci: Volksbank-Leasing Polska SA, CCC Sp. z o.o., WZZ Herbapol SA. 46. miejsce w rankingu Businessmana za 2003 rok.

Szczegóły strony www.mak.pl:

Podlinkuj stronę www.mak.pl:

BTL

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 60 Odwiedziny googlebot 34

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wrocławski portal biznesowy »

  Wrocławski Portal Biznesowego (www.businesswroclaw.pl) prezentuje nowe inwestycje realizowane na Dolnym Śląsku, służy również wymianie informacji biznesowych oraz nawiązywaniu nowych kontaktów między firmami. Korzystając z portalu można poznać sukcesy istniejących już przedsiębiorstw oraz menadżerów, którzy firmami tymi zarządzają. Portal prezentuje także nowo powstałe firmy oraz nowe twarze dolnośląskiego biznesu.

  Data dodania: 16 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Doradztwo personalne - rekrutacja pracowników - pgbhr.com »

  Misją działalności naszej firmy jest szeroko rozumiane doradztwo personalne. Nasza firma jest obecna w czterech obszarach działalności, związanej z zasobami ludzkimi: rekrutacja pracowników i ich selekcja, szkolenia i rozwój, doradztwo HR oraz outsourcing

  Data dodania: 16 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tampodruk »

  Nie możesz oszczędzać na marketingu ponieważ jest to najkrótsza droga do bankructwa jednak są metody, które umożliwiają wykonanie taniej reklamy nie ryzykując jednocześnie bankructwem. Musisz jedynie znaleźć te sposoby lub przeczytać o nich w Internecie. Jednym z rozwiązań jest unikanie pośredników. Świeże firmy powinny niestety wykonywać wszystko samodzielnie bez ingerencji agencji. Nie rzadko jest tak, że właściciel firmy jest głównym pracownikiem i chcąc odciążyć siebie samego reklamę zleca albo kolejnemu pracownikowi, którego mogłoby nie być i zaoszczędziłby na tym ewentualnie agentowi, którego też możnaby zignorować i dodatkowo zaoszczędzić. Samemu natomiast pójść się do drukarni, która tworzy tampodruk by ta wykonała dla niego nadruki na gadżetach reklamowych. Tampodruk ma ogromne zastosowanie w marketingu toteż dosaniesz za jego pomocą długopisy czy kubki promocyjne. Koszt natomiast będzie niezwykle niski ponieważ nikt nie będzie musiał po drodze zarabiać żadnych zbędnych pieniędzy.

  Data dodania: 20 12 2009 · szczegóły wpisu »