REKLAMA / ADSENSE

Copywriter Marcin Mieszczak

Copywriter Marcin Mieszczak Strona copywritera Marcina Mieszczaka. Znajdziesz tu profesjonalną ofertę copywriterską, portfolio oraz informacje o autorze. Serdecznie zapraszam.

Szczegóły strony www.marcinmieszczak.pl:

Podlinkuj stronę www.marcinmieszczak.pl:

Copywriter Marcin Mieszczak

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 23 Odwiedziny googlebot 53

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Producent zniczy www.mors.net.pl »

  Pod nazwą Spółdzielcze Zakłady Chemiczne "Mors" w Łodzi istniejemy od 1996 roku. Korzenie nasze sięgają jednak daty 6.10.1953 roku, kiedy to 14 członków - założycieli zawiązało Chemiczną Spółdzielnię Inwalidów im. Ignacego Łukasiewicza. Od 2001 roku w skład zarządu wchodzą: Jerzy Kołodziejski - Prezes, Kierownik Spółdzielni, Ewa Skrzypczak - Zastępca Prezesa i Agnieszka Sęk - Członek. Przez cały okres istnienia funkcjonowaliśmy w formule Spółdzielni Inwalidów. Z założenia swojego spółdzielczość inwalidzka nie była nastawiona na maksymalizację zysku, lecz na gwarancję zatrudnienia osobom nie mogącym funkcjonować na otwartym rynku pracy. Takiej konwencji, do końca lat 80., sprzyjała polityka państwa. Spółdzielnia "Mors" zajmuje się produkcją wielu publikacji, jednakże głównie jest to producent zniczy" target="_self">producent zniczy nagrobkowych, na które spółdzielczość inwalidzka miała wyłączność. Z początkiem lat 70. uruchomiono konfekcjonowanie art. spożywczych. Zatrudniono wówczas przy tym 200 ludzi niepełnosprawnych intelektualnie. Wykreowany został dla nich system kompleksowej rehabilitacji społecznej, zawodowej, a ponadto opieki zdrowotnej. Byliśmy największym w regionie łódzkim pracodawcą zatrudniającym mężczyźni i kobiety z tym rodzajem schorzenia. Za całokształt działalności na polu rehabilitacji zawodowej i społecznej tej grupy osób Spółdzielnia odznaczona została Medalem Edukacji Narodowej.

  Data dodania: 17 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie sklepów internetowych »

  Oferujemy tworzenie sklepów internetowych, projektowanie portali, tworzenie stron internetowych oraz projektowanie aplikacji na Facebook. Nasi programiści to ludzie z pasją, których doświadczenie i zaangażowanie gwarantuje sukces. Tworzymy sklepy internetowe dedykowane pod potrzeby każdego klienta, doradzamy i opiekujemy się klientem również po zakończeniu projektu.

  Data dodania: 17 02 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tworzenie stron www - Warszawa »

  Prowadzisz swoją działalność na terenie miasta Warszawa, Radom lub w ich okolicach i jesteś zainteresowany promowaniem swojej firmy w Internecie? Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Specjalnie dla Ciebie stworzymy stronę WWW dokładając wszelkich starań, aby spełniała ona Twoje oczekiwania. Po stworzeniu strony, oferujemy naszą pomoc także przy zakupie domeny oraz hostingu łącznie z zamieszczeniem plików na serwerze.

  Data dodania: 10 04 2011 · szczegóły wpisu »