REKLAMA / ADSENSE

Edukacja Podkategoria: Edukacja

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • STD Szkolenia Treningi Doradztwo »

  Oferujemy szkolenia specjalistyczne, szkolenia rozwijające umiejętności i pogłębiające wiedzę pracowników oraz szkolenia handlowe. Realizujemy gry strategiczne i gry menedżerskie.Szkolenia i usługi doradcze prowadzimy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 03 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Chrystus dla Narodów - Szkoa Biblijna w Gdyni - Strona domowa »

  Oficjalna strona międzywyznaniowej szkoły biblijnej Chrystus dla Narodów - Polska. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące szkoły, wizji jaką stara się realizować, oraz aktualne informacje dotyczace szkoły.

  Data dodania: 27 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bhp szkolenia »

  Szkolenia bhp - Liwax Warszawa - posiadamy Status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, outsourcing bhp. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne, wypadki. Proponujemy atrakcyjne ceny - kompleksowa i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Firma STAY & PLAY oferuje kursy i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Oferta skierowana jest do firm, instytucji, szkół nauki jazdy, grup zorganizowanych. Kursy prowadzone są przez ratowników medycznych, doświadczonych trenerów pierwszej pomocy.

  Data dodania: 11 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bartolini Air -wynajem samolotow, szkolenia lotnicze, lodz. »

  Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air jest pierwszą prywatną szkołą pilotażu w Łodzi. Dzięki Certyfikacji (FTO) wydanej zgodnie z przepisami europejskimi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, nasze szkolenia lotnicze są uznawane w całej Unii

  Data dodania: 02 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Korepetycje Matematyka - Fizyka - Informatyka »

  Udzielam tanio korepetycji z matematyki, fizyki i informatyki na terenie Bydgoszczy. Pomagam dzieciom osiągnąć 100% ich możliwości. Gwarantowany efekt końcowy przy systematycznej współpracy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

  Data dodania: 08 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Studia po angielsku »

  Na stronie znajdziemy dokładne informacje o nowym kierunku na Poznańskiej Wyższej Szkole Biznesu i Języków Obcych. Uczelnia rozpoczęła rekrutacje na nowy kierunek Management in Business in English, prowadzony w języku angielskim.

  Data dodania: 22 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Online | Angielski przez Skype | Angielski przez Internet - The English Factory »

  The English Factory - nauka języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Angielski online, interaktywnie z nauczycielem przez Skype. Bezpłatna lekcja próbna. Lekcje udzielane są w formie interaktywnych konferencji audio-video, podczas których rozmawiasz z lektorem przez Skype.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój Osobisty »

  Serwis poświęcony samodoskonaleniu. Pomaga stać się osobą asertywną, poznać tajniki bycia liderem, uczyć się bardziej efektywniej i szybciej, umieć skutecznie zmotywować siebie lub zespół do działania. Dodatkowo znajdują się tutaj artykuły dotyczące duchowości, komunikacji interpersonalnej czy relacji międzyludzkich itp. Istniej możliwość umieszczania własnych artykułów.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Terroryzm islamski »

  Polski serwis na temat międzynarodowego terroryzmu. Na stronie znajdują się naukowe artykuły (ponad 300 fachowych tekstów), pomoce naukowe do pisania prac dyplomowych oraz wiele innych informacji na temat międzynarodowego terroryzmu. Zapraszamy do dyskusji na forum.

  Data dodania: 12 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła rysunku odręcznego MDK kurs w Krakowie »

  Kurs rysunku architektonicznego. Rysunek odręczny na architekturę, architekturę krajobrazu oraz sztukę ogrodową

  Data dodania: 03 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Szczecin »

  Coaching indywidualny oraz odpowiednio zaprojektowane szkolenia grupowe. W swojej pracy, na etapie diagnozy potrzeb oraz oceny postępów, wykorzystuję m.in. odpowiednio dobrane programy modelu Extended DISC ®, które umożliwiają: analizę indywidualną menedżera; analizę zespołu; analizę pary pracowników; ocenę kompetencji 360 stopni.

  Data dodania: 04 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • MG-edu kursy i szkolenia »

  MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Oferujemy zawodowe szkolenia internetowe, kursy i szkolenia otwarte oraz tłumaczenia z języka czeskiego

  Data dodania: 23 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • BLD Consultancy - kursy językowe dla firm - O nas »

  BLD Consultancy - kompleksowe doradztwo językowe. Kursy i szkolenia językowe dla firm, tłumaczenia, audyt językowy. Angielski, rosyjski, niemiecki, francuski i inne języki.

  Data dodania: 05 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Info o produktach strukturyzowanych »

  Pierwszy w Polsce profesjonalny serwis poświęcony produktom strukturyzowanym. Aktualności - bądź na bieżąco z nowościami rynkowymi. Zobacz, jak nasi eksperci rozkładają struktury na czynniki pierwsze. Zapraszamy również do naszego Katalogu Produktów Strukturyzowanych.

  Data dodania: 09 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Legenda Swastyki »

  Legenda Swastyki to pozytywne spojrzenie na prastary symbol Słońca. Swastyka na przestrzeni wieków od pogaństwa aż do dziś, w kulturach i religiach z całego świata. Fakty, o których nie mieliście pojęcia.

  Data dodania: 20 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Korepetycje »

  Korepetycje? tylko z serwisem Korepetytornia.pl - Twoje centrum korepetycji. U nas w jednym miejscu znajdziesz to czego potrzebujesz, ofert korepetycji, ściągi, opracowania, lektury, książki, podręczniki, programy edukacyjne oraz wiele więcej...

  Data dodania: 26 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Kosmetyczna Tychy »

  Międzynarodowa Akademia Kosmetyki Cosmobelle. Profesjonalne przygotowanie do pracy w kraju i za granicą w salonach kosmetycznych, w salonach odnowy biologicznej, w ośrodkach Spa & Wellness, w firmach kosmetycznych jako szkoleniowcy lub konsultantki...

  Data dodania: 29 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przedszkole samorządowe »

  Przedszkole Samorządowe nr 52 w Białymstoku - przedszkole przyjazne dziecku, stwarzamy warunki do kształtowania samodzielności, kreatywności i budowania pozytywnego obrazu własnej osoby oraz do akceptacji różnic pomiędzy ludźmi. Zapraszamy.

  Data dodania: 01 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe na politechnice »

  Studia podyplomowe na polskich uczelniach technicznych. Serwis emta.pl publikuje aktualne informacje o rekrutacji na studia podyplomowe na prestiżowych politechnikach zajmujących czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych. Osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych znajdą w nim informacje o studiach w Krakowie, Poznaniu oraz innych ośrodkach akademickich a także prezentacje uczelni technicznych, zawierające informacje potrzebne kandydatom na studia.

  Data dodania: 14 06 2009 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: