REKLAMA / ADSENSE

Edukacja Podkategoria: Edukacja

1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »
 • STD Szkolenia Treningi Doradztwo »

  Oferujemy szkolenia specjalistyczne, szkolenia rozwijające umiejętności i pogłębiające wiedzę pracowników oraz szkolenia handlowe. Realizujemy gry strategiczne i gry menedżerskie.Szkolenia i usługi doradcze prowadzimy na terenie całego kraju.

  Data dodania: 03 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Chrystus dla Narodów - Szkoa Biblijna w Gdyni - Strona domowa »

  Oficjalna strona międzywyznaniowej szkoły biblijnej Chrystus dla Narodów - Polska. Znajdziesz tutaj informacje dotyczące szkoły, wizji jaką stara się realizować, oraz aktualne informacje dotyczace szkoły.

  Data dodania: 27 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Kursy pierwszej pomocy »

  Firma STAY & PLAY oferuje kursy i szkolenia z zakresu pierwszej pomocy. Oferta skierowana jest do firm, instytucji, szkół nauki jazdy, grup zorganizowanych. Kursy prowadzone są przez ratowników medycznych, doświadczonych trenerów pierwszej pomocy.

  Data dodania: 11 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bhp szkolenia »

  Szkolenia bhp - Liwax Warszawa - posiadamy Status Ośrodka Szkoleniowego i Kilkuletnie doświadczenie dydaktyczne. Pomożemy, doradzimy, opracujemy niezbędną dokumentację. Okresowe szkolenia bhp, ocena ryzyka zawodowego, sporządzenie dokumentacji powypadkowej, outsourcing bhp. Rzetelnie sporządzona dokumentacja, odpowiednie środki profilaktyczne, wypadki. Proponujemy atrakcyjne ceny - kompleksowa i profesjonalna pomoc w przeprowadzeniu dochodzenia powypadkowego.

  Data dodania: 20 03 2010 · szczegóły wpisu »
 • Studia po angielsku »

  Na stronie znajdziemy dokładne informacje o nowym kierunku na Poznańskiej Wyższej Szkole Biznesu i Języków Obcych. Uczelnia rozpoczęła rekrutacje na nowy kierunek Management in Business in English, prowadzony w języku angielskim.

  Data dodania: 22 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bartolini Air -wynajem samolotow, szkolenia lotnicze, lodz. »

  Certyfikowany Ośrodek Szkolenia Lotniczego Bartolini Air jest pierwszą prywatną szkołą pilotażu w Łodzi. Dzięki Certyfikacji (FTO) wydanej zgodnie z przepisami europejskimi przez Urząd Lotnictwa Cywilnego, nasze szkolenia lotnicze są uznawane w całej Unii

  Data dodania: 02 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • Angielski Online | Angielski przez Skype | Angielski przez Internet - The English Factory »

  The English Factory - nauka języka angielskiego bez wychodzenia z domu. Angielski online, interaktywnie z nauczycielem przez Skype. Bezpłatna lekcja próbna. Lekcje udzielane są w formie interaktywnych konferencji audio-video, podczas których rozmawiasz z lektorem przez Skype.

  Data dodania: 18 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Rozwój Osobisty »

  Serwis poświęcony samodoskonaleniu. Pomaga stać się osobą asertywną, poznać tajniki bycia liderem, uczyć się bardziej efektywniej i szybciej, umieć skutecznie zmotywować siebie lub zespół do działania. Dodatkowo znajdują się tutaj artykuły dotyczące duchowości, komunikacji interpersonalnej czy relacji międzyludzkich itp. Istniej możliwość umieszczania własnych artykułów.

  Data dodania: 08 12 2010 · szczegóły wpisu »
 • Coaching Szczecin »

  Coaching indywidualny oraz odpowiednio zaprojektowane szkolenia grupowe. W swojej pracy, na etapie diagnozy potrzeb oraz oceny postępów, wykorzystuję m.in. odpowiednio dobrane programy modelu Extended DISC ®, które umożliwiają: analizę indywidualną menedżera; analizę zespołu; analizę pary pracowników; ocenę kompetencji 360 stopni.

  Data dodania: 04 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Teapot Szkola Jezykow Obcych - Krakow Azory »

  Szkola Jezykow Obcych. Grupy 5-8 osob, raty, rabaty, indywidualne dopasowanie godzin. Konwersacje, warsztaty, egz. probne, biblioteka, podreczniki dla pelnej grupy gimnazjalistow.

  Data dodania: 12 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Studia podyplomowe na politechnice »

  Studia podyplomowe na polskich uczelniach technicznych. Serwis emta.pl publikuje aktualne informacje o rekrutacji na studia podyplomowe na prestiżowych politechnikach zajmujących czołowe miejsca w rankingach szkół wyższych. Osoby zainteresowane podnoszeniem swoich kwalifikacji zawodowych znajdą w nim informacje o studiach w Krakowie, Poznaniu oraz innych ośrodkach akademickich a także prezentacje uczelni technicznych, zawierające informacje potrzebne kandydatom na studia.

  Data dodania: 14 06 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ćwicz testy z teoretycznej części egzaminu na prawo jazdy kategorii B... »

  Przygotowujesz się go egzaminu na prawo jazdy? Pomożemy Ci z egzaminem teoretycznym! Dzięki nam będziesz mógł za darmo, z każdego miejsca z dostępem do internetu rozwiązywać testy, które znajdują się w części teoretycznej państwowego egzaminu na prawo jazdy.

  Data dodania: 15 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tanie Korepetycje Matematyka - Fizyka - Informatyka »

  Udzielam tanio korepetycji z matematyki, fizyki i informatyki na terenie Bydgoszczy. Pomagam dzieciom osiągnąć 100% ich możliwości. Gwarantowany efekt końcowy przy systematycznej współpracy. Zainteresowane osoby proszę o kontakt.

  Data dodania: 08 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • NOWE TECHNOLOGIE »

  Witamy! Jeśli jesteś zainteresowany nauką, rozwojem i nowymi technologiami, to znajdujesz się we właściwym miejscu. Codziennie, w setkach uniwersytetów i ośrodków badawczych na całym świecie, są dokonywane przełomowe odkrycia. Na naszej stronie będziesz mógł dowiedzieć się o najbardziej interesujących i istotnych odkryciach z różnych części świata.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła Kosmetyczna Tychy »

  Międzynarodowa Akademia Kosmetyki Cosmobelle. Profesjonalne przygotowanie do pracy w kraju i za granicą w salonach kosmetycznych, w salonach odnowy biologicznej, w ośrodkach Spa & Wellness, w firmach kosmetycznych jako szkoleniowcy lub konsultantki...

  Data dodania: 29 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła języków obcych Rzeszów - Masterschool »

  Szkoła języków obcych w Rzeszowie. W naszej ofercie kursy języków min angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego i niemieckiego. Przez 5 lat prowadzenia szkoły udało nam się zebrać zespół sprawdzonych lektorów entuzjastów, wypracować własne metody nauczania i współpracy ze słuchaczami.Szkoła posiada własną siedzibę, wszystkie zajęcia odbywają się w jednym miejscu. Mieścimy się w części biurowej zmodernizowanego centrum handlowego, budynek jest przystosowany dla osób niepełnosprawny

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tablice obrotowe »

  Tablice obrotowe to tylko mała część oferty naszej firmy. Posiadamy również tablice suchościeralne, gabloty informacyjne oraz wiele innych produktów. Nasza oferta to produkty i urządzenia do organizacji szkoleń i konferencji.

  Data dodania: 29 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia pisemne i tłumaczenia ustne »

  Wykonujemy tłumaczenia ustne: konsekutywne i symultaniczne, w zależności od potrzeb, tłumaczenia pisemne a także tłumaczenia techniczne o wysokim stopniu zaawansowania słownictwa. Zapewniamy terminowe tłumaczenia ustne, tłumaczenia pisemne oraz tłumaczenia techniczne. Dostępność, terminowość, poufność i elastyczność w stosunku do potrzeb Klienta, to nasze największe atuty. Nasze biuro tłumaczeń wykonuje tłumaczenia na praktycznie wszystkie języki, oferując atrakcyjne i konkurencyjne ceny. Jesteśmy nowoczesną firmą znającą wymagania rynku a także oczekiwania Klientów. Obecnie obok pełnego serwi

  Data dodania: 27 08 2009 · szczegóły wpisu »
 • MG-edu kursy i szkolenia »

  MG-edu jest nowoczesną firmą szkoleniową, specjalizująca się w nauczaniu opartym na nowoczesnych technologiach. Oferujemy zawodowe szkolenia internetowe, kursy i szkolenia otwarte oraz tłumaczenia z języka czeskiego

  Data dodania: 23 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • BLD Consultancy - kursy językowe dla firm - O nas »

  BLD Consultancy - kompleksowe doradztwo językowe. Kursy i szkolenia językowe dla firm, tłumaczenia, audyt językowy. Angielski, rosyjski, niemiecki, francuski i inne języki.

  Data dodania: 05 07 2009 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · 3 · 4 · 5 · 6 · 7 · 8 · 9 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Edukacja

Edukacja - nowa strona:

Adres: