REKLAMA / ADSENSE

II wojna światowa

II wojna światowa HistoriaII wojny światowej, największego konfliktu w dziejach ludzkości. Bitwy, kampanie, wydarzenia, biografie znanych postaci, które miały wpływ na dzieje lat 1939-45. Dodatkowo serwisy maturalne przygotowujące do egzaminów dojrzałości.

Szczegóły strony www.sww.w.szu.pl:

Podlinkuj stronę www.sww.w.szu.pl:

II wojna światowa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 26

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Język angielski »

  Darmowy serwis edukacyjny poświęcony w całości nauce języka angielskiego od podstaw aż do poziomu CPE. Prowadzony przez zespół nauczycieli języka angielskiego oraz absolwentów anglistyki. Codziennie nowe materiały, wiele tysięcy ćwiczeń zarówno z gramatyki, jak i słownictwa. Jest to darmowy blog edukacyjny, prezentujący materiały do nauki języka angielskiego - lekcje video, ćwiczenia, słówka, itd.

  Data dodania: 13 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • NetPiko - GRAMATYKA »

  Strona udostępnia darmowe artykuły do samodzielnej nauki języka angielskiego. Znajdziesz tutaj szczegółowo opisane czasy występujące w języku angielkim, struktury gramatyczne oraz inne zagadnienia językowe. Serwis netpiko.com umożliwia naukę słówek online to materiały do nauki angielskiego takie jak: wypracowania, gramatyka, słownictwo, dzięki którym nauka języka angielskiego będzie łatwa i przyjemna.

  Data dodania: 22 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Testy do Policji »

  Serwis powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą przejść pozytywnie testy do pracy. Aby dostać dobrą pracę należy przejść cały zestaw testów. Wszystkie nasze testy są z odpowiedziami. Dzięki tym testom egzamin na prowadzenie taksówki, testy do policji oraz wiele innych dostępnych testów na naszej stronie przejdziesz pozytywnie. Testy są sprawdzone i posiadają prawidłowe odpowiedzi. Zajmujemy się sprzedażą poradników pomagających przejście egzaminów oraz ułatwiamy rekrutacje do pracy w różnych firmach. Wyróżniamy się tym że nasze testy są zawsze aktualizowane, a sklep oceniany jest bardzo wysoko przez korzystających z naszych materiałów.

  Data dodania: 13 06 2010 · szczegóły wpisu »