REKLAMA / ADSENSE

Kody Pocztowe - KodyPocztowe.info

Kody Pocztowe - KodyPocztowe.info Pocztowe kody są niezwykle przydatne. Szereg cyfr pomaga się zorientować, gdzie ma trafić dana korespondencja. Zapamiętanie kodów może być bardzo trudne. Z pomocą przychodzą nam strony internetowe, gdzie wpisując nazwę miejscowości możemy przekonać się jaki jest przynależny jej kod. To pomoże uniknąć kłopotów wiążących się z zagubieniem przesyłki.

Szczegóły strony www.kodypocztowe.info:

Podlinkuj stronę www.kodypocztowe.info:

Kody Pocztowe - KodyPocztowe.info

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 33

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Serwis Informacyjny, Informacje serwis »

  Serwis informacyjny u nas zawsze znajdziesz najświeższe wiadomości: kraj, świat, polityka, gospodarka, sport, kultura, nauka, banki, giełda, pieniądze, fundusze, podatki, ubezpieczenia, komputery, internet, oprogramowanie, domeny, programy, motoryzacja, porady, ciekawostki.

  Data dodania: 17 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Dachy Płaskie, Kwartalnik »

  Dachy Płaskie to nowy magazyn na polskim fachowym rynku. Nowy kwartalnik, podobnie jak ukazujący się od prawie 10 lat czołowy magazyn branży dekarskiej - miesięcznik DACHY - jest wydawany przez wydawnictwo PCB, znane m.in. z ukazującego się od prawie 10 lat miesięcznika DACHY. Doceniając jednak istotę znaczenia dachów płaskich, zdecydowaliśmy się poświęcić im osobne czasopismo. Dachy płaskie mają być źródłem fachowych informacji przydatnych nie tylko wykonawcom, lecz przede wszystkim projektantom i architektom, inwestorom i administratorom nieruchomości. W magazynie ukazują się artykuły na temat materiałów pokryciowych i izolacyjnych, technologii wykonawczych, konstrukcji, narzędzi i sprzętu. W każdym wydaniu ukazuje się opis realizacji - prawidłowe rozwiązania warte są szerszej prezentacji, będąc także wskazówką dla innych. Pokazujemy jednak również błędy, wychodząc z założenia, że najlepiej jest uczyć się na cudzych potknięciach. Z doświadczenia wiemy, że podobne artykuły cieszą się dużym powodzeniem wśród czytelników.

  Data dodania: 25 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Atrakcje dla dzieci ze Szczecina »

  Portal Rozwiń Skrzydła to miejsce z z atrakcjami dla dzieci ze Szczecina i okolic. Znajdziesz tu informacje o zajęciach językowych, muzycznych, sportowych czy artystycznych. Twoje dziecko nie musi się nudzić w Szczecinie!

  Data dodania: 07 12 2009 · szczegóły wpisu »