REKLAMA / ADSENSE

Meble kuchenne Szczecin

Meble kuchenne Szczecin Firma Starbor Szczecin produkuje na wymiar meble kuchenne Szczecin. Od początku działalności 1998r specjalizuje się w produkcji mebli na wymiar, jak również innych mebli nietypowych.

Szczegóły strony www.starbor.pl:

Podlinkuj stronę www.starbor.pl:

Meble kuchenne Szczecin

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Wiązary dachowe, więźby dachowe, konstrukcje dacho »

  Nasza firma projektuje i produkuje więźby dachowe (wiązary dachowe) dla obiektów przemysłowych i handlowych (hale, magazyny, zadaszenia, wiaty), a także mieszkalnych (domy jedno i wielorodzinne). Firma nasza powstała w marcu 2008 na bazie osób z bogatym doświadczeniem zawodowym w wielu sferach gospodarki.Fascynacja możliwościami jakie daje technologia szkieletu drewnianego w swojej tradycyjnej formie i własne bardzo pozytywne doświadczenia w jej stosowaniu skłoniły nas do analizy jej obecnego obrazu technologicznego na świecie, a w szczególności obecności i perspektyw rozwoju na rynku polskim.

  Data dodania: 19 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Przygotowyjemy certyfikaty energetyczne »

  Przygotowujemy świadectwa charakterystyki energetycznej, czyli tzw. certyfikaty energetyczne. Wykonujemy budynki wielofunkcyjne, z ogrzewaniem standardowym i bardziej wyszukanym, wentylacją naturalną lub mechaniczną, a także z klimatyzacją. Przygotowaliśmy już certyfikaty energetyczne dla wielkich budynków wystawowych, magazynowych, marketów handlowych, biur, pomieszczeń socjalnych (będacyh częścią inwestycji Orlik 2012), serwerowni bezobsługowych, domów jednorodzinnych i wielorodzinnych.

  Data dodania: 23 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Sieci strukturalne, centrale telefoniczne, alarm, telewizja przemysłowa, kontrola dostępu »

  Firma zajmuje się integracją systemów teleinformatycznych. Oferujemy usługi w zakresie projektowania i budowy sieci teletechnicznych (strukturalnych), elektrycznych, instalujemy i serwisujemy centrale telefoniczne, systemy alarmowe, kontrolę dostępu, telewizję przemysłową CCTV, wdrażanie technologii VoIP

  Data dodania: 29 09 2009 · szczegóły wpisu »