REKLAMA / ADSENSE

New Vision - szkolenia TPM, 5S, SMED, LEAN

New Vision - szkolenia TPM, 5S, SMED, LEAN New Vision - Szkolenia dla produkcji, TPM, Total Productive Management, Total Productive Maintenance, 5S, Kaizen, Warsztaty SMED, Lean, Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń, szkolenia dla przedsiębiorstw produkcyjnych, szkolenie pracowników.

Szczegóły strony www.new-vision.com.pl:

Podlinkuj stronę www.new-vision.com.pl:

New Vision - szkolenia TPM, 5S, SMED, LEAN

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 16 Odwiedziny googlebot 27

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Marketing internetowy w małej firmie »

  Co zrobić żeby marketing internetowy w firmie internetowej był skuteczny ? Jak reklamować własny e biznes ? Jak zbudować swój e biznes na lata tak żeby ciągle przynosił Ci zyski ? Co musisz wiedzieć o marketingu internetowym ? Jak możesz zacząć wykorzystywać biznesowy blog w promowaniu swojego e biznesu. Dlaczego promowanie swojego e bizneu za pomocą bloga biznesowego jest takie skuteczne. Wejdź na stronę i zapoznaj się z darmowymi poradami dzięki którym znacząco podniesiesz sprzedaż w swojej fi

  Data dodania: 21 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Lacona sala bankietowa »

  Lacona to miejsce na niezapomniane przyjęcia weselne i okolicznościowe w eleganckich i stylowych wnętrzach. Ozdobne tynki, duże lustra i bajkowy klimat, nadadzą każdemu przyjęciu niepowtarzalny i romantyczny nastrój.

  Data dodania: 26 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Programy badawcze »

  Jesteśmy innowacyjną firmą, specjalizującą się w realizacji projektów badawczych dla sektora farmaceutycznego. Realizujemy badania rynku i opinii oraz organizujemy projekty badawcze, obserwacyjne, kliniczne. Proponujemy naszym Klientom zaawansowane wsparcie w prowadzeniu badań klinicznych i obserwacyjnych za pośrednictwem autorskiego systemu eCRF™ (Electronic Data Capture System) oraz wsparcie w zakresie biostatystyki i data management. System eCRF.biz™ został stworzony z myślą o kompleksowym wsparciu projektów badawczych oraz data mining takich jak badania kliniczne, badania obserwacyjne, badania statystyczno-epidemiologiczne, bazy danych, rejestry i wiele innych. Dostęp do programu możliwy jest z dowolnego miejsca za pośrednictwem przeglądarki internetowej. eCRF.biz™ pozwala wyeliminować tradycyjne, papierowe dokumenty (karty obserwacji, raporty, zestawienia itp.) wytwarzane i gromadzone w trakcie realizacji projektów. System umożliwia zdalne gromadzenie danych, data management, zawiera również moduł analityczny pozwalający na monitorowanie postępów oraz generowanie podstawowych statystyk projektu. eCRF.biz™ zawiera moduł automatycznej kontroli wpisów, pozwalający na weryfikację poprawności już na etapie wprowadzania danych. Systemowa implementacja nowoczesnych rozwiązań analitycznych w skuteczny sposób eliminuje ryzyko braków danych.

  Data dodania: 22 03 2010 · szczegóły wpisu »