REKLAMA / ADSENSE

Pasieka

Pasieka Strona poświęcona pszczelarstwu i tematom pokrewnym. Znajdziesz tu także przepisy na wiele pysznych napojów i potraw z miodu i produktów pszczelich a także porady jak prowadzić pasiekę i leczyć różne choroby pszczół.

Szczegóły strony www.pasieka.vot.pl:

Podlinkuj stronę www.pasieka.vot.pl:

Pasieka

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 29 Odwiedziny googlebot 31

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Alkohole warszawa, sklep alkoholowy - ekskluzywne-alkohole.pl »

  Nasz sklep alkoholowy specjalizuje się w sprzedaży markowych alkoholi - whisky, koniaki, szampany, wódki i inne. W naszej ofercie znajdziecie Państwo alkohole najlepszych producentów na świecie. Zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu monopolowego w Warszawie. W trosce o najlepszą możliwość doboru smaku i gustu naszych klientów zatrudniamy wyspecjalizowaną kadrę pracowników.

  Data dodania: 09 12 2009 · szczegóły wpisu »
 • Zespół na wesele Lublin, Zespół na wesele Warszawa »

  Każde wesele aby było udane powinno mieć dobrą oprawę muzyczna. Muzycy powinni rozweselać gości, zainteresować muzyką oraz oryginalnością wykonania, powinni być wodzirejami na weselu, Ich zadaniem jest sprawienie, by goście oraz przede wszystkim Państwo młodzi zapamiętali ten dzień na bardzo długo. Zespół na wesele Lublin - OK Band – to zespół złożony z doświadczonych muzyków obdarzonych niezwykłym słuchem i talentem muzycznym.

  Data dodania: 21 03 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wrozbita david »

  Nazywam się Wróżbita David. Stawiam (autorskie) Karty Losu, klasyczne, Lenormand, karty Tarota oraz anielskie..., które są moim narzędziem pomocniczym w otwarciu się na jasnowidzenie. Podczas seansu ezoterycznego wykorzystuję informacje zawarte w rozkładzie kart, Channelingu jak i zdolność dywinacyjne. Czym jest Channeling? Channeling (także kanalizm) – popierany przez New Age fenomen parapsychologiczny, polegający na wierze w to, iż transcendentny ośrodek emisyjny (np. Jezus Chrystus, aniołowie, bogowie greccy) wysyła przesłanie za pomocą "kanału" (termin zaczerpnięty z kanałów radiowych lub telewizyjnych), czyli przez osobę znajdującą się w transie lub w stanie zaburzonej świadomości. Kontakt ten, zdaniem zwolenników New Age, następuje drogą pozazmysłową, kanałem mentalnym, na ogół bez użycia języka werbalnego. Wg relacji osób twierdzących, że doświadczyły channelingu otrzymane przekazy często są trudne do zrozumienia. Podświadomość przekłada je na bardziej zrozumiałe myśli, słowa mówione bądź też pisane (tzw. pismo automatyczne). Podczas channelingu ciało człowieka może znajdować się w transie. Zdaniem teoretyków New Age przekazy channelingowe uzyskiwane przez większość osób najczęściej są dość ogólne. Istnieje ich zdaniem wiele przekazów dotyczących zmian mogących zachodzić na Ziemi do roku 2012, dotyczących życia teraźniejszego. Istoty, które przekazując te informacje mają podawać się najczęściej za wysłanników światła, anioły, przewodników duchowych, obce cywilizacje (np. Plejadianie, Kasjopejanie, Ra, Wingmakers, Wniebowstąpieni Mistrzowie). Wyznawcy New Age uważają, że jest to związane z indywidualnym poziomem wibracji osoby poddającej się channelingowi – im wyższy rozwój duchowy człowieka tym możliwy kontakt z istotami będącymi bliżej Boga/Światła/Uniwersum (żródło tekstu - wikipedia) Jestem również Mistrzem i nauczycielem Reiki. Zajmuję się także zdejmowaniem uroków, zabezpieczaniem przed wpływem negatywnej energii oraz oczyszczaniem z jej wpływów.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »