REKLAMA / ADSENSE

Sprzątanie, firma sprzątająca Poznań

Sprzątanie, firma sprzątająca Poznań Firma sprzątająca poleca: sprzątanie firm i mieszkań, sprzątanie terenów zewnętrznych! Zapraszamy!

Szczegóły strony www.czystosc.biz:

Podlinkuj stronę www.czystosc.biz:

Sprzątanie, firma sprzątająca Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 43

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Aktuariusz »

  W mojej ofercie znajduje się wycena rezerw na przyszłe zobowiązania z tytułu świadczeń pracowniczych, odpraw emerytalnych i rentowych, oraz innych świadczeń wynikających z układów zbiorowych. Jako aktuariusz dokonałem już wielu wycen aktuarialnych, dzięki czemu doświadczenie, jakie zdobyłem gwarantuje wysoką jakość moich usług. Moją specjalnością jest aktuarialna wycena rezerw na świadczenia pracownicze i socjalne a także wycena rezerw dla potrzeb zakładów ubezpieczeń majątkowych i zakładów ubezpieczeń na życie. Moja oferta obejmuje kompleksowe usługi w zakresie doradztwa aktuarialnego i bizne

  Data dodania: 14 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • długopisy »

  Nawet sobie nie zdajesz sprawy jak duże zastosowanie posiadają długopisy. Nie są wcale wykorzystywane tylko w szkole, czy biurze długopisy posiadają bardzo ogromne zastosowanie również w marketingu, wtedy ich nazwa zmienia się i będzie brzmiała po prostu długopisy reklamowe. Długopisy z nadrukiem można otrzymać raczej w każdej drukarni dlatego też, reklama długopisami staje się dostępna i powszechna wśród nowych firm. Nie jest to jednak spowodowane wyłącznie dostępnością produktu. Długopisy reklamowe są po prostu niezwykle skuteczne, toteż nowe firmy stosują ich do reklamy. Każdy lubi gifty niezależnie na to czy jest dzieckiem czy dorosły uwielbia dostawać prezenty. Długopisy reklamowe są w pewnym sensie upominkiem, który otrzymuje osoba od firmy.

  Data dodania: 29 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Badania marketingowe »

  Mamy przyjemność zaprezentować Państwu ofertę usług konsultingowych z zakresu szeroko pojętych zagadnień: Statystyka oraz Data Mining. Oferujemy zarówno konsultacje biznesowe jak i indywidualne. Pomagamy naszym Klientom prowadzić badania marketingowe, prognozować sprzedaż i prowadzić badania naukowe w oparciu o zaawansowane metody statystyczne. Prowadzimy badania rynku i opinii, analizy sprzedaży, badania telefoniczne, elektroniczne rejestry pacjentów.

  Data dodania: 23 03 2010 · szczegóły wpisu »