REKLAMA / ADSENSE

Szkolenia warszawa

Szkolenia warszawa Naszym priorytetem jest organizacja szkoleń dla branży mięsnej na wysokim poziomie merytorycznym. Naszą ofertę kierujemy do pracowników wszystkich stanowisk. Jako jedyne Centrum Szkoleniowe na Mazowszu posiadamy prywatne laboratorium technologiczne .

Szczegóły strony www.polwita.pl:

Podlinkuj stronę www.polwita.pl:

Szkolenia warszawa

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 20 Odwiedziny googlebot 35

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Testy z angielskiego »

  Testy z języka angielskiego obejmujące zakres gramatyki, słownictwa i słowotwórstwa. Przejrzysty podział na kategorie i poziomy trudności. Ćwiczenia o wysokim poziomie merytorycznym, przygotowujące do certyfikatów fce, cae, cpe oraz matury. Możliwość rozwiązywania testów online bądź pobrania w formacie pdf.

  Data dodania: 18 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Akademia espresso - szkolenia latte art »

  Akademia Espresso to pierwszy w Polsce usystematyzowany cykl szkoleń, obejmujący szeroką tematykę ‘coffee business’. Od 2000 roku szkolimy baristów, pracowników i managerów kawiarni, dzieląc się naszą wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie przyrządzania i serwowania kawy, oraz funkcjonowania profesjonalnych lokali kawowych.Szeroka oferta naszych szkoleń obejmuje treningi baristów, szkolenia dla managerów i właścicieli kawiarni, konsultacje, kalkulacje zwrotu inwestycji.

  Data dodania: 28 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • The Lemon Tree - kursy języka angielskiego dla wymagających »

  The Lemon Tree prowadzi kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli) oraz instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają doskonałe dopasowanie poziomu oraz tematyki zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogólnego (General English) jak i kursy specjalistyczne (Business and Professional English). Wszystkie szkolenia mają na celu rozwijanie umiejętności skutecznego porozumiewania się w danym języku. Cel ten osiągamy przez wykorzystanie komunikatywnej metody nauczania. W TLT koncentrujemy się na słuchaczu oraz elementach sprzyjających efektywnemu kształceniu. Stosujemy zasadę learner-centered teaching, i ograniczamy do niezbędnego minimum ćwiczenia oparte na prezentacji nauczyciela.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »