REKLAMA / ADSENSE

Szyszkowski Dariusz

Szyszkowski Dariusz Dariusz Szyszkowski, ur.1963 w Olsztynie, nie związał się z miejscem urodzin, ponieważ niegodził się z polityką PRL. Po maturze, studiował na UW, kierunek lingwistyki, studiów nie skończył z powodu wyjazdu do RFN. We wrześniu 1985, Dariusz zamieszkał w Karlsruhe. Podjął naukę j.niemieckiego oraz przedmiotów z zakresu ubezpieczeń, finansów, nieruchomości i prawa. Po ukończeniu IHK w Karlsruhe rozpoczął pracę w ubezpieczeniu Vereinte Versicherungen.

Szczegóły strony www.dariusz-szyszkowski.pl:

Podlinkuj stronę www.dariusz-szyszkowski.pl:

Szyszkowski Dariusz

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny googlebot 20

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Pozycjonowanie i Tworzenie stron WWW - Slawgos.pl »

  Firma Slawgos.pl specjalizuje się w tworzeniu stron internetowych, głównie dla małych i średnich Firm jak i osób prywatnych, oraz pozycjonowaniem stron www i poprawę jakości z utrzymaniem podstawowych standardów W3C.

  Data dodania: 23 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • W Panoramie – Wirtualna panorama Twojej firmy »

  Wirtualna wycieczka panoramiczna to nic innego jak obiekty i pomieszczenia sfotografowane w technologii sferycznej (360°) i połączone ze sobą za pomocą przejść, jeżeli dodamy do tego jeszcze ciekawy interfejs oraz takie elementy jak: podkład muzyczny, czy też prezentację w formie wideo to nasza panorama z powodzeniem odzwierciedli charakter prezentowanej firmy.

  Data dodania: 11 11 2009 · szczegóły wpisu »
 • Pozycjonowanie Stron »

  Agencja Interaktywna działająca od kilku lat na polskim rynku oferuje tworzenie stron, realizację zaawansowanych technologicznie projektów stron, sklepów i aplikacji internetowych. Nasze aplikacje internetowe charakteryzują się niezawodnością i autorskimi rozwiazaniami. Projektujemy także sklepy internetowe o szerokim spektrum zawartości i wymagań – wszystko zgodnie z oczekiwaniem klienta.

  Data dodania: 15 11 2009 · szczegóły wpisu »