REKLAMA / ADSENSE

Tablice obrotowe

Tablice obrotowe Tablice obrotowe to tylko mała część oferty naszej firmy. Posiadamy również tablice suchościeralne, gabloty informacyjne oraz wiele innych produktów. Nasza oferta to produkty i urządzenia do organizacji szkoleń i konferencji.

Szczegóły strony www.avivision.pl:

Podlinkuj stronę www.avivision.pl:

Tablice obrotowe

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 25 Odwiedziny googlebot 28

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Academic - Centrum Edukacyjno - Szkoleniowe »

  Szkoła academic prowadzi  korepetycje, kursy maturalne, i gimnazjalne z przedmiotów: język polski, język angielski, język niemiecki, matematyka, fizyka, chemia. Kursy w ekskluzywnych grupach 5 - osobowych. Wierzymy, że najefektywniejsze jest nauczanie zindywidualizowane, odpowiadające na konkretne potrzeby i uwzględniające predyspozycje ucznia. Organizujemy kursy językowe dla firm z języka niemieckiego i angielskiego oraz kursy specjalistyczne - angielski prawniczy, medyczny i biznesowy.

  Data dodania: 27 01 2010 · szczegóły wpisu »
 • The Lemon Tree - kursy języka angielskiego dla wymagających »

  The Lemon Tree prowadzi kursy językowe dla klientów indywidualnych (dzieci, młodzież i dorośli) oraz instytucjonalnych. Profesjonalna kadra lektorska oraz maksymalnie 4 osobowe grupy zapewniają doskonałe dopasowanie poziomu oraz tematyki zajęć do potrzeb słuchaczy. W swojej ofercie mamy zarówno kursy języka ogólnego (General English) jak i kursy specjalistyczne (Business and Professional English). Wszystkie szkolenia mają na celu rozwijanie umiejętności skutecznego porozumiewania się w danym języku. Cel ten osiągamy przez wykorzystanie komunikatywnej metody nauczania. W TLT koncentrujemy się na słuchaczu oraz elementach sprzyjających efektywnemu kształceniu. Stosujemy zasadę learner-centered teaching, i ograniczamy do niezbędnego minimum ćwiczenia oparte na prezentacji nauczyciela.

  Data dodania: 16 05 2010 · szczegóły wpisu »
 • Pedagogika studia »

  Górnośląska Wyższa Szkoła Pedagogiczna imienia Kardynała Augusta Hlonda w Mysłowicach to doskonałe zaplecze dydaktyczne, wykwalifikowana, renomowana kadra oraz jakość kształcenia na najwyższym poziomie. Oferujemy studia na kierunkach Pedagogika, Polityka Społeczna, Zdrowie Publiczne.

  Data dodania: 22 06 2011 · szczegóły wpisu »