REKLAMA / ADSENSE

Tosiek

Tosiek Tosiek strona przeznaczona dla życiowych dywagacji przeplatanych ze skryptami php. Opowiada o życiu bez wiary, iż cokolwiek jest w stanie samo się dziać. Zagmatwana prawda to codzienność życia ludzkiego. Zero konkretów same kręte i zawiłe ścieżki życiowe. Stworzony po to by umrzeć, śmierć i samobójstwo to tylko część życia i całe egzystencji ludzkiej.

Szczegóły strony tosiek.pl:

Podlinkuj stronę tosiek.pl:

Tosiek

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 18 Odwiedziny googlebot 18

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • SZKOLENIA IT »

  Szkolenia IT - szkolenia informatyczne w zakresie technologii Java, J2ME, J2EE oraz administracji i utrzymania systemów informatycznych. Firma świadczy usługi szkoleniowe a także wykonuje oprogramowanie i aplikacje webowe na zlecenie. Zapraszamy

  Data dodania: 31 05 2009 · szczegóły wpisu »
 • Ls-world mody do gier z seri landwirtschafts-simul »

  ls-world to strona z modami do gry landwirtschafts simulator 2009. Gra w której wcielamy się w role farmera, posiadamy własną gospodarke kilka hektarów pola i na początek kilka maszyn. Nasze pole możemy orać, bronować, siać, opryskiwać itp.

  Data dodania: 03 07 2009 · szczegóły wpisu »
 • Felietony promocyjne w TEXT »

  Dzięki publikacjom promującym, można rozreklamować swoją witrynę sieciową w sieci dodając je do stron skupiających w sobie publikacje o bliskoznacznej treści.Jedną ze stron www przyjmujących felietony promocyjne jest witryna TEXT. Odnajdziesz tam wiele felietonów marketingowych na przeróżne tematy.Nie wiadomo teraz kto wymyślił metodę pisania tekstów promocyjnych i dodawania ich do stron www o zbliżonej tematyce. Możemy powiedzieć na jego koncepcję jedno. Był genialny!Dodawanie publikacji promujących portal albo produkt bywa ostanimi czasy najlepszą metodą promocji sieciowej. Porównywalną nawet z pozycjonowaniem serwisów za pomocą specjalistyczne przedsiębiorstwa.Jest bez liku różnych metod poinformowania świata o istnieniu własnej strony www. Jedną z nich bywa dodawanie tekstów do serwisów z tekstami promocyjnymi.By prawidłowo rozreklamować witrynę internetową w sieci można ją dodawać do Katalogów sieciowych lub pisać publikacje o promowanych towarach i również dodawać je do portali z artykułami promocyjnymi.Dodawanie publikacji promujących bywa ogromnie dobrym jak również dość nowatorskim pomysłem na popularyzację witryny w internecie.Do stron www z tekstami promocyjnymi można pisać artykuły własnoręcznie oraz zlecić ich pisanie wyspecjalizowanej firmie copywriterskiej.Przy pomocy felietonów marketingowych, możemy rozpropagować swoją witrynę już sam, bez korzystania z najczęściej nietaniej pomocy specjalistycznych przedsiębiorstw pozycjonerskich.Proponuję edycję własnoręcznie publikacji promocyjnych oraz publikację ich do stron www o podobnej treści by wypromować Twój artykuł, serwis lub usługi.

  Data dodania: 06 11 2009 · szczegóły wpisu »