REKLAMA / ADSENSE

Wpadki Gwiazd, Plotki, Gwiazdy, Rozrywka, Skandale, Gafy, Filmiki

Wpadki Gwiazd, Plotki, Gwiazdy, Rozrywka, Skandale, Gafy, Filmiki Strona poświęcona wszystkim śmiesznym, zabawnym, pouczającym jak i żałosnym gafom, wpadkom które tak często przydarzają się gwiazdom jak i zwykłym ludziom. Codziennie masa nowych artykułów, plotek, sensacji z życia gwiazd i nie tylko.

Szczegóły strony www.wpadki.net:

Podlinkuj stronę www.wpadki.net:

Wpadki Gwiazd, Plotki, Gwiazdy, Rozrywka, Skandale, Gafy, Filmiki

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 37

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Imprezy dla firm, organizacja imprez integracyjnych - www.autopodroznicy.pl »

  Oferujemy Państwu profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie organizacji i obsługi imprez firmowych i imprez integracyjnych. Głównym celem naszej działalności jest stworzenie przyjaznej i życzliwej atmosfery, która sprzyja integracji pracowników. Imprezy dla firm, jakie organizujemy to zawsze ciekawe rozwiązania, dostosowane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów. Organizacja imprez integracyjnych to nasza specjalność! Doświadczenie, jakie posiadamy pozwala nam wyjść na przeciw Państwa wymaganiom i oczekiwaniom, nawet tym najbardziej śmiałym.

  Data dodania: 14 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Bon Jovi »

  Początki zespołu Bon Jovi sięgają wczesnych lat osiemdziesiątych. Wtedy to John Bongiovi, Amerykanin włoskiego pochodzenia, zatrudnił się w studiu nagraniowym Power Station należącym do jego kuzyna, Tony’ego Bongiovi. Dzięki jego wsparciu, Johnowi udało się nagrać taśmy demo z udziałem muzyków sesyjnych, produkcją zgodził się zająć Billy Squier. Materiał z tej sesji nagraniowej został ostatnio wydany, bez potwierdzenia Jona, m. in. na płycie The Power Station Years – 1980-1983. Jedną z piosenek wówczas nagranych była Runaway. Dzięki niej Bongiovi wygrał zorganizowany przez lokalną stację radiową konkurs dla debiutantów. Zachęcony tym sukcesem utorzył w 1982 r. zespół pod nazą John Bongiovi And The Wild Ones. W skład grupy wszedł dawny kolega Jona z liceum – David Rahbaum, z którym wcześniej współpracował w zespol The Atlantic City Expressway. Basitą został członek Phantom’s Opera i The Message – Alec JohnSuch, zaś perkusistą Tico Torres – doświaczony muzyk sesyjny (brał udział w naraniach m. in. Milesa Davisa i Chucka Berry’ego). Na początek gitarzystą został Dave “The Snake” Sabo (późniejszy założyciel Skid Row), natomiast prędko został zastąpiony pzez Richie’go Samborę, mającego na swym koncie nagrania w składzie zesołów Mercy i Duke Williams And The Extremes, kolegę Such’a z The Message.Muzycy prędko zdobyli wsparcie wytwórni Mercury Records, należącej do światowego giganta wydawniczego – PolyGram. Pod jej wpływem John zmienił swe nazwisko na Bon Jovi, co przyjęto też za nazwę dla całego zespołu jako krótszą i bardziej przemawiającą od pierwotnej. Już wkrótce zespół miał propozyje otwierania koncertów ZZ Top, Whitesnake, Scorpions i Kiss oraz dodatkowo kontrakt nagraniowy w kieszeni. 1szy długogrający album powstały w 1984 został zatytułowany zwyczajnie Bon Jovi. Jego produkcją zajął się Lance Quinn. Muzyka na nim zawarta nie była zbytnio odkrywcza, ale mimo tego płyta osiągnęła ponad milionowy nakład. Jako ciekawostkę należy przypomnieć, że Jon Bon Jovi, żeby skoncentrować się na nagrywaniu tej płyty, musiał zrezygnować z głównej roli w filmie Footloose. Idąc za ciosem grupa prędko nagrała następny album, zatytułowany 7800??° Fahrenheit (tytuł nawiązywał do temperatury wewnątrz wulkanu podczas erupcji), wyprodukowany ponownie poprzez Lance’a Quina. Niestety, płyta spotkała się z niechętnym przyjęciem krytyków. Brytyjski magazyn muzyczny Kerrang! określił ją nawet jako “nieudolną imitację Bon Jovi jakie poznaliśmy przedtem i pokochaliśmy”… Grupa promowała nagrania wystęując wraz z Ratt, zaś płytę ponownie zakupiło ponad milion nabywców.

  Data dodania: 03 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Wrozbita david »

  Nazywam się Wróżbita David. Stawiam (autorskie) Karty Losu, klasyczne, Lenormand, karty Tarota oraz anielskie..., które są moim narzędziem pomocniczym w otwarciu się na jasnowidzenie. Podczas seansu ezoterycznego wykorzystuję informacje zawarte w rozkładzie kart, Channelingu jak i zdolność dywinacyjne. Czym jest Channeling? Channeling (także kanalizm) – popierany przez New Age fenomen parapsychologiczny, polegający na wierze w to, iż transcendentny ośrodek emisyjny (np. Jezus Chrystus, aniołowie, bogowie greccy) wysyła przesłanie za pomocą "kanału" (termin zaczerpnięty z kanałów radiowych lub telewizyjnych), czyli przez osobę znajdującą się w transie lub w stanie zaburzonej świadomości. Kontakt ten, zdaniem zwolenników New Age, następuje drogą pozazmysłową, kanałem mentalnym, na ogół bez użycia języka werbalnego. Wg relacji osób twierdzących, że doświadczyły channelingu otrzymane przekazy często są trudne do zrozumienia. Podświadomość przekłada je na bardziej zrozumiałe myśli, słowa mówione bądź też pisane (tzw. pismo automatyczne). Podczas channelingu ciało człowieka może znajdować się w transie. Zdaniem teoretyków New Age przekazy channelingowe uzyskiwane przez większość osób najczęściej są dość ogólne. Istnieje ich zdaniem wiele przekazów dotyczących zmian mogących zachodzić na Ziemi do roku 2012, dotyczących życia teraźniejszego. Istoty, które przekazując te informacje mają podawać się najczęściej za wysłanników światła, anioły, przewodników duchowych, obce cywilizacje (np. Plejadianie, Kasjopejanie, Ra, Wingmakers, Wniebowstąpieni Mistrzowie). Wyznawcy New Age uważają, że jest to związane z indywidualnym poziomem wibracji osoby poddającej się channelingowi – im wyższy rozwój duchowy człowieka tym możliwy kontakt z istotami będącymi bliżej Boga/Światła/Uniwersum (żródło tekstu - wikipedia) Jestem również Mistrzem i nauczycielem Reiki. Zajmuję się także zdejmowaniem uroków, zabezpieczaniem przed wpływem negatywnej energii oraz oczyszczaniem z jej wpływów.

  Data dodania: 09 07 2011 · szczegóły wpisu »