REKLAMA / ADSENSE

ZUS toruń

ZUS toruń Biuro Księgowe ASTOR Toruń oferuje pełną księgowość a także administrację spraw płacowych i związanych z deklaracjami ZUS. Prace te wykonujemy na własnym oprogramowaniu, bądź na prośbę klienta na jego oprogramowaniu i w miejscu jego firmy. Oferujemy pomoc dla osób zamierzających rozpocząć działalność gospodarczą. Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły strony www.biuro-rachunkowe.torun.pl:

Podlinkuj stronę www.biuro-rachunkowe.torun.pl:

ZUS toruń

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 21 Odwiedziny googlebot 23

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kontrola czasu pracy, RCP - www.alan-systems.com »

  Zapewniamy nasze usługi pod kątem wdrożenia oprogramowania i jego integracji. Oferujemy również stałe wsparcie techniczne oraz informatyczne. Specjalizujemy się w tworzeniu systemów zarządzania firmą, planowania, rejestracji i kontroli czasu pracy oraz kontroli dostępu. Współpraca z nami pozwoli na poprawę wydajności i efektywności pracy, minimalizację kosztów pracy oraz lepsze zarządzanie potencjałem kadry pracowniczej. Oferujemy profesjonalne oprogramowanie dla firm, poprzez tworzenie dedykowanych rozwiązań informatycznych oraz ich integrację z już istniejącymi systemami.

  Data dodania: 10 09 2009 · szczegóły wpisu »
 • Opti - buy - oszczędności w zasięgu ręki. »

  Nasza firma oferuje szeroką gamę usług, umożliwiających skuteczną optymalizację procesów zakupowych, począwszy od poszukiwania i selekcji najlepszych partnerów handlowych i organizacji aukcji elektronicznych, aż po kompleksowy outsourcing działu zakupów.Zachęcamy Państwa do zapoznania sie z treściami zawartymi w serwisie, oraz do regularnego odwiedzania naszej witryny jako źródła informacji dotyczących zagadnień związanych z zakupami zaopatrzeniowymi.

  Data dodania: 31 10 2009 · szczegóły wpisu »
 • Marketing Point - firma marketingowa, projekty graficzne, CI, copywriting »

  Firma Marketing Point to agencja marketingowo-reklamowa, która trudni się wspomaganiem biznesu w zakresie działań marketingowych i promocyjnych. Świadczone usługi zawierają szeroki zakres działań – od programów marketingowych poprzez  projekty promocyjne, aż po elementy czysto wizualne i wizerunkowe typu kreacja, grafika, SIW, a nawet oklejanie folią. Więcej szczegółów na stronie www firmy.

  Data dodania: 31 12 2009 · szczegóły wpisu »